FIFA 16 Ultimate Team

FIFA 16 Ultimate Team dla iPhone

FIFA 16 Ultimate Team to świetna poprawa grafiki i realizmu

FIFA 16 Ultimate Team to wersja mobilna i tabletowa FIFA 16 . Jak co roku ta wersja gry piłkarskiej opiera się na trybie Ultimate Team. Sterowanie nie uległo znacznej poprawie, ale grafika jest niesamowita.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Grafika
  • Realizm
  • Liczba graczy

Wady

  • Grywalność cofa się o krok

Bardzo dobry
8

FIFA 16 Ultimate Team to wersja mobilna i tabletowa FIFA 16 . Jak co roku ta wersja gry piłkarskiej opiera się na trybie Ultimate Team. Sterowanie nie uległo znacznej poprawie, ale grafika jest niesamowita.

Zbuduj swój zespół marzeń

FIFA 16 Ultimate Team na iOS zaprasza Cię do zbudowania najlepszej drużyny piłkarskiej . Kupujesz, wymieniasz lub wygrywasz graczy tak, jakby były naklejkami. Ty też wybierasz swój styl gry, formację, wyposażenie, a nawet chemię drużyny.

Masz do dyspozycji ponad 10 tysięcy prawdziwych graczy i 500 drużyn z całego świata. I nie zapominajcie o stadionach. Realizm jest jedną z największych broni tego tytułu.

Zarządzanie drużyną to nie wszystko. Będziesz także grał mecze oparte na wspaniałej grywalności sagi FIFA.

Spektakularna grafika

Grafika w grze FIFA 16 Ultimate Team zrobiła wielki krok naprzód. EA Sports użyło nowego silnika, który jest równie dobry jak wersje na PS3 i Xbox 360 . Złą wiadomością jest to, że będzie maksymalnie wycisnąć urządzenie, nawet jeśli masz jeden z najnowszych!

Grywalność jest największym rozczarowaniem w FIFA 16 Ultimate Team, ponieważ poprawiła się bardzo niewiele od poprzedniej grze. Niektórzy użytkownicy uważają nawet, że zrobił krok wstecz, szczególnie w zarządzaniu zespołem. Kontrakty zostały uproszczone, nowy system moralny nie jest odpowiednio wyjaśniony ...

FIFA 16 Ultimate Team to darmowa gra z mikropłatnościami . Możesz przejść bez płacenia, chociaż tym razem zarabiasz kilka monet za każdy wygrany mecz. Będziesz musiał mieć cierpliwość.

Piękne, kompletne i realistyczne

FIFA 16 jest piękna, kompletna i realistyczna : jest idealnym uzupełnieniem, gdy jesteś na zewnątrz i brakuje Ci głównej wersji FIFA 16.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na iphone

FIFA 16 Ultimate Team

Download

FIFA 16 Ultimate Team (EA SPORTS FIFA) 3.2

Opinie użytkowników o FIFA 16 Ultimate Team

Sponsorowany×